Please enable JS

כמה עולות טבעות אירוסין זולות, ואיפה אפשר לקנות אותן

מחיר טבעת אירוסין זולה

טבעת אירוסין מזהב משובצת יהלומים

קניית טבעת אירוסין או כל תכשיט יהלומים לא זולה בדרך כלל והמחיר ההתחלתי הממוצע לקניית טבעת אירוסין בארץ הוא בסביבות 5-6 אלף ש"ח וטבעת כזו תכיל משקל כולל של חצי קראט יהלומים ובממוצע 3 גרם זהב 14 קראט. לעומת זאת, טבעות אירוסין זולות תעלינה בין 1200 ל- 2500 שח ומשקל היהלומים הממוצע בהן ינוע בין 0.10 ל- 0.35 קראט.

איפה מומלץ לקנות טבעות אירוסין זולות

חנויות התכשיטים השונות תמיד מחזיקות במלאי גם טבעות אירוסין זולות. זוגות רבים הנמצאים לקראת אירוסין עדיין בשבלים שבהם הם בונים את חייהם, או אפילו סטודנטים שמקדישים את מירב כספם ללימודים ועוד לפניהם החתונה שיש לממן בעתיד הלא רחוק. בנוסף שוק תכשיטי היהלומים נחשב כ"מותרות" ונפגע בכל פעם שיש מיתון כלכלי, מה שגורם ללקוחות לוותר על מותרות זו, או להתפשר על טבעות אירוסין זולות יותר.

בנוסף לסיבות אלו, ישנם לקוחות שבנות זוגן אינן נוהגות לענוד תכשיטים כלל, והקנייה היא סמלית, מתוך ידיעה שהטבעת תאוחסן במגירה ולא תהיה בשימוש יומיומי. מסיבות כאלו ואחרות רוב חנויות התכשיטים יוכלו להציע לכם גם טבעות אירוסין זולות שעלותן נעה בין 1200 שח ועד ל- 2500 שח, ובפריסה ל12 תשלומים ללא ריבית כך שמדובר בהוצאה שגם זוג צעיר בעל תקציב מוגבל יוכל לעמוד בו.


מה ההבדל מבחינת משקל היהלומים וכמות הזהב בין טבעות אירוסין זולות לבין יקרות יותר

כמה שוקלת טבעת יהלום זולה? טבעות אירוסין זולות בדרך כלל ישקלו בין 1.5 עד 2.5 גרם זהב מסוג 14 קראט, לעומת טבעות אירוסין יקרות יותר שיכילו עד 6 גרם זהב. משקל היהלומים הכולל בטבעת במחיר מוזל, יהיה בסביבות 0.10 קראט (1250 שח) ועד ל – 0.35 קראט (2000-2700 שח)

מה לעשות אם התקציב מוגבל אבל עדיין רוצים יהלום גדול ומרשים

בכל מקרה של תקציב מוגבל, תמיד נמליץ לקנות טבעת מזהב, ולא להתפשר על טבעת מכסף משובצת ביהלומים, אנו לא מוכרים טבעות כאלו אך ידוע לנו על חנויות רבות שמציעות טבעות אירוסין מכסף ואנו לא ממליצים על כך מאחר וכסף משחיר עם הזמן ואינו עמיד בפני קורוזיה כמו זהב, וחיסרון נוסף שלו הוא שמדובר במתכת רכה מידי כדי ולא עמידה מספיק כדי "להחזיק" יהלום מרכזי לאורך עשרות שנים.

ישנן 3 אפשרויות, למקרה שהתקציב שלכם מוגבל אך בכל זאת חשוב לכם ולבת זוגתכם לקבל טבעת עם יהלום מרכזי גדול ומרשים. האפשרות הראשונה היא לקנות יהלום שמשקלו יחסית גדול, אך איכותו בינונית ומטה. אפשרות שניה, היא לקנות טבעת עם יהלום שעבר טיפול השבחה, מדובר ביהלום טבעי שעבר "חימום" בלחץ גבוה מה שיכול להעלות את הדירוג שלו ולעשות אותו יפה יותר, וכך זול יותר.

אפשרות שלישית תתאים למקרה של תקציב מאוד מוגבל, והיא לקנות טבעת מזהב עם יהלומים צדדיים אמיתיים, ובתור יהלום מרכזי לשים אבן חן לבנה כמו ספיר לבנה או קוורץ לבן, או אפילו חיקוי יהלום איכותי מתוצרת של חברה אירופאית, ובהמשך יהיה ניתן להסיר את הבן המרכזית ולהחליפה ביהלום מרכזי ללא כל בעיה, כל עוד שמדובר ביהלום שזהה או מעט קטן יותר מהאבן שכבר שובצה בטבעת.

ההמלצה שלנו לטבעת אירוסין זולה

טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים המשובצים בזהב או פלטינה אינם זולים מאחר ומה שמייחד אותם הוא שהם נצחיים, ומחזיקים מעמד לאורך שנים רבות. דעתנו האישית במקרה של תקציב מוגבל היא שאם לא מתאפשר אין צורך לאלץ את עצמכם להוציא מעבר ליכולתכם, אלא להגיע לחנות של צורף תכשיטים שמציע אלטרנטיבות הולמות וגמישות מירבית מבחינת בחירת היהלומים המתאימים לכל תקציב גם אם הוא מוגבל. יהלומן מומחה תמיד יוכל להציע לכם אלטרנטיבות שונות, וטבעת אירוסין זולה בהתאם לתקציבכם וטעמכם האישי.

מאמרים נוספים שיעזרו לכם לבחור נכון:

המדריך לרכישת טבעות אירוסין

קניית טבעות אירוסין זולות בחנות יצרן או מצורף מומחה

האם אתם לקראת רכישת טבעת אירוסין? תושבי המרכז, הדרום או הצפון?

חברת להקראט קונה זהב ויהלומים נמצאת בתחום שנים רבות, אנו עוסקים גם בצורפות ובמסחר והערכת יהלומים (גמולוגיה) ונוכל לעזור לכם להגיע אל היצרנים הטובים ביותר. ואם ממש תתעקשו אפילו נייצר עבורכם טבעת אירוסין לפי הזמנה אישית. זמן הייצור של טבעת ינוע בין יום לשלושה ימים, והמשלוח יתבצע באמצעות שילוח מאובטח עם ביטוח מלא. לקוחותינו מגיעים אלינו מכל הארץ כולל גם ירושלים, נתניה, תל אביב, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה ואור יהודה. אנו קונים זהב, יהלומים, תכשיטים, ושעוני יוקרה מכל הסוגים. חנויות יצרן מציעות למכירה תכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין מעוצבות בהתאם לדרישת הלקוח ולפי התקציב וטעמו האישי. מומלץ לגשת לחנות יצרן שתעצב לכם טבעת בעיצוב אישי, כך תקבלו טבעת שנתפרה בהתאם למידותיכם והעדפותיכם. צריכים עצה בנוגע לקניית או מכירת יהלומים במזומן? התקשרו או שלחנו לנו הודעה דרך הפייסבוק, ונשמח לעמוד לרשותכם. אנו משרתים את תושבי ההמרכז, הצפון ואפילו את תושבי הדרום בנאמנות כולל אופקים, דימונה, ערד, עומר, מיתר, להבים, קרית גת, שדרות ונתיבות. צרו קשר ונשמח לעזור. שלכם, צוות להקראט קונה זהב ויהלומים.