Please enable JS

מאמרים על צורפות, זהב, יהלומים ועיצוב תכשיטים

מדוע אנחנו כותבים מאמרים ומדריכים על תכשיטים ויהלומים?

מה זה יהלום ואיך הוא נוצר בטבע

עולם התכשיטים והיהלומים הינו עולם קסום ומרתק, ואנו חייבים לציין כי למרות שאנו בתחום התכשיטים שנים רבות, הלמידה היא אינסופית, שוק התכשיטים דינמי מאוד, כמו גם השיטות והכלים השונים לייצור תכשיטי יוקרה משובצים ביהלומים שמשתנים ומתעדכנים משנה לשנה.

מאמרים בנושא צורפות, תכשיטים, ועולם היהלומים:


להקראט קניית ומכירת זהב חשוב לשתף את לקוחותינו בידע שצברנו במשך השנים גם בחנות כאשר מגיעים אלינו לרכוש תכשיט, וגם דרך אתר האינטרנט שלנו. אנו מקפידים להעלות מאמרים, סרטונים ותמונות מידי שבוע, כאשר כל אחד יכתוב על תחום עיסוקו, האחד על עולם היהלומים והדרך הארוכה שעושה היהלום מהאדמה ועד לתכשיט.. והשני בתחום הצורפות והתכשיתנות ובפרט על תכשיטי יהלומים, טבעות אירוסין, סוגי זהב ועל שיטות הייצור השונות.

על אילו נושאים אנחנו כותבים?

בתחום ייצור או הסחר בתכשיטים ישנם תתי תחומים שכל אחד בפני עצמו הוא אומנות בפני עצמה, ומוגדר כמקצוע ספציפי. לדוגמא: במשרדי יהלומים, ישנם אנשים שהמומחיות שלהם היא למיין יהלומים לפי איכויות ודרגות שונות, והם נקראים "ממיינים" וזו המומחיות שלהם, בנוסף ישנם לוטשים, קניינים, משבצים, מנקדים (ניקוד עם מרקר שחור על האופן שבו יחתכו אבן גלם לפני ליטוש), צורפים, פליישרים (פוליש וגימור לתכשיט), יוצקים ועוד ועוד.. ואפילו בתוך כל מקצוע שכזה ישנם אנשים המתמחים ועוסקים רק בתחום מסויים לדוגמא ישנם לוטשי יהלומים שמתמחים בנישה מסויימת כמו אבל בחיתוך פנטסי (צורות שונות כמו לב, טיפה, מלבן ועוד).

עולם זה הינו עולם נסתר לעין הלקוח, ולעיתים קשה להבין מדוע תכשיטי יוקרה עולים כל כך הרבה. ההסבר לכך הוא לא רק בגלל חומרי גלם כמו מתכות יקרות ואצילות ואבני חן או יהלומים, אלא בגלל שהתכשיט עובר כל כך הרבה תחנות ובעלי מקצוע בדרך אל חנות התכשיטים הממוצעת.

בעלי חנויות תכשיטים או המוכרים בחנויות בדרך כלל יהיו אנשי מכירות ממולחים בעלי ידע טוב בכל הקשור לתכשיטי זהב והטרנדים העדכניים, אך הידע שלהם ברכישת יהלומים, והערכת השווי והאיכות של יהלומים או איכות ועמידות הייצור או השיבוצים יהיה מאוד בסיסי. המומחים האמיתיים הם אלו שעובדים עשרות שנים בסחר או בייצור התכשיטים שעות על גבי שעות לאורך כל שלבי הייצור השונים. כאן מגיע היתרון היחסי שלנו בחברת להקראט, הנסיון והידע מתבטאים בשרות, במחיר ובאיכות של התכשיטים שלנו. החברה בבעלות תכשיטן ויהלומן ששם לו למטרה למכור או לקנות תכשיטי יהלומים במחירים הוגנים.

המדריך לחישוב מחיר הזהב אונליין לפי גרם, קילו או אונקייה:

חישוב מחיר הזהב

כל המאמרים באתר נכתבים על ידינו!

חשוב לנו שכל לקוחותינו יגיעו אלינו עם הידע הבסיסי שיאפשר עסקה הוגנת. אנו פה בשבילכם, כדי לספק לכם שרות מעולה, אדיב, סבלני ומקצועי. נשמח לצרף כל אחד ואחת מכם לקהל לקוחותינו הנאמן, ולשרת אתכם שנים רבות.

כפי שכבר ציינו, אנו עושים מאמץ רב לשתף אתכם במידע מועיל וחיוני, על מנת שתוכלו לקנות תכשיטים בצורה מושכלת. כיום רוב אתרי האינטרנט, אפילו אתרים של חברות יהלומים גדולות בעלי תקציבים בלתי מוגבלים, משתמשים בכותבי תכנים לאתרי אינרנט, שאינם מעולם היהלומים והתכשיטים, המאמרים בסיסיים, ונועדו לתת רקע בסיסי ביותר, שנועד לקדם מכירות, ולא באמת לשתף במידע מועיל וחיוני. כל המאמרים באתר שלנו נכתבים על ידינו ללא יוצא דופן, ומקוריים לחלוטין.

אנו זמינים בחשבון הפייסבוק למקרה שיש לכם כל שאלה שקשורה לגבי יהלומים או תכשיטי יהלומים, סוגי טבעות אירוסין, סוגי מתכות יקרות וכל נושא שקשור לקנייה או מכירה של תכשיטים. אנו נשמח לעמוד לרשותכם.