Please enable JS

זהב להשקעה – המדריך המלא להשקעה בזהב גולמי

לקניית זהב גולמי להשקעה בכל כמות, חייגו: 055-276-3131

הזהב הוכיח את עצמו לאורך כל ההיסטוריה. השקיעו במתכת היוקרתית עד 25% מסך הכסף הנזיל שלכם ותהיו מוגנים משחיקת ערך הכסף כתוצאה מאינפלציה: תופעת האינפלציה מוגדרת כעליית מחירים, כלומר ירידה מתמשכת בערכו של המטבע המקומי. וכך במשך הזמן אפשר לקנות באותו הכסף פחות מוצרים אחרים, כוח הקנייה של המטבע פוחת, משמע התמורה המתקבלת עבור כל יחידת מטבע הולכת וקטנה. (לקוח מויקיפדיה)

מטילי זהב

*המדריך הבא יעזור לכם בקניית זהב להשקעה ומשקף דעה אישית בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ע"י יועץ השקעות מוסמך.
תאריך פרסום המאמר: 06/08/2020

קניית זהב להשקעה מהווה מפלט בטוח למשקיעים סולידיים שרוצים השקעה בטוחה ואמינה השומרת על ערכה הגבוה עוד מימי קדם. הזהב עלה פי 20 מאז שהיה 200$ דולר בתחילת שנות ה-70 וככל הנראה יכפיל את מחירו או אפילו ישלש את מחירו בשנים הקרובות

ההימור שלנו: הזהב יעלה משמעותית בין השנים 2020 ועד 2050

מחיר הזהב יעלה כמעט בוודאות בשנים הקרובות, בעיקר בעקבות המשבר הכלכלי העולמי שפוקד את העולם, שנחשב לגדול יותר מהמשבר הנוראי שהיה בתחילת המאה ה-90 בארה"ב, שמכונה השפל הגדול

מחיר הזהב יעלה כמעט בוודאות בשנים הקרובות, בעיקר בעקבות המשבר הכלכלי העולמי שפוקד את העולם, שנחשב לגדול יותר מהמשבר הנוראי שהיה בתחילת המאה ה-90 בארה"ב, שמכונה השפל הגדול (ויקיפדיה).

האם הרכבת כבר יצאה? האם מאוחר מידי להשקיע בזהב?

אם נמשיל את רווחיות ההשקעה בזהב לתחנות שונות, כאשר הראשונה הייתה עוד באפריל 2019, קניית זהב להשקעה בשנת 2020 או אפילו בתחילת 2021 תהיה כרטיס כניסה לתחנה השנייה או השלישית של הרכבת, שיצאה מהרציף עוד במחיר של 1300$ באפריל 2019. הזהב זינק ב-35% וככל הנראה ימשיך לעלות בהדרגה בשנים הקרובות.

השפעת הקורונה על מחיר הזהב העולמי - והאם זה זמן טוב לרכישת זהב גולמי להשקעה

המשבר הכלכלי שבא בעקבות הקורונה גורם לאי יציבות ותנודתיות בשווקים השונים ברחבי העולם, הן בבורסאות השונות והן במחירי סחורות שמשתנים בחדות לאור היצע וביקוש שמשתנים בעקבות המשבר. הזהב מהווה חוף מבטחים בתקופות שכאלו, ומשקיעים רבים ממשים רווחים ורוכשים זהב עד שיגיעו ימים של צמיחה מחודשת והתאוששות בשווקים.


המעבר לכסף דיגיטלי והשפעתו על מחירי הזהב

קניית זהב להשקעה משתלמת במיוחד בתקופות של אי ודאות כלכלית. במקביל למשבר הכלכלי, העולם נמצא במעבר לרכישה באמצעות הסמארטפון וכרטיסי אשראי ופחות במזומן, כפי שכבר נהוג במדינות רבות כולל סין שנחשבת לחלוצה בתחום.

המתכות היקרות יחליפו את המזומן כחסכון פיזי ומוחשי למקרי חירום

המעבר לתשלומים אלקטרוניים דרך הסמארטפון יצמצם משמעותית את היצע הכסף המזומן שככל הנראה יעלם בהדרגה בין השנים 2030 ל-2040. בסיום המעבר לתשלומים דיגיטליים, המזומן לא יהיה בשימוש בכלל. האלטרנטיבות הקיימות למקרי חירום כמו אסון טבע, קריסת מערכת החשמל או כל מצב שבו לא ניתן לשלם דיגיטלית, יהיו מתכות יקרות כמו כסף וזהב או סחורות שונות.

הזהב הוא נכס פיזי, נזיל, שניתן למכור באופן מיידי

הזהב לא נהרס או נשחק, נפחו קטן וניתן למכור אותו במחיר הקרוב למחיר השוק בכל עיר מרכזית ברחבי הארץ. את הזהב ניתן למכור באופן מיידי באותו היום ואפילו תוך כמה דקות בהנחה שאתם גרים בעיר גדולה. ההמלצה שלנו היא לקנות זהב לצורך השקעה ארוכת טווח, ולהוריש אותה לממשיכי דרככם כירושה שתמיד תשמור על ערכה ואף תעלה ככל שהמזומן יעלם, והביקוש לזהב ומתכת הכסף יעלה.

חושבים להשקיע בזהב גולמי? חייגו ונשמח לעמוד לרשותכם:

055-276-3131

קישור לוואטסאפ

כמה זהב להשקעה מומלץ לקנות

כמה שיותר 🙂 ולאורך תקופה ארוכה ועקבית. השקעה בזהב צריכה להיעשות לאורך זמן. השקעה בזהב יש להחשיב כ-"פנסיה" שניה ורשת ביטחון כלכלית.

רכישת כספת איכותית בעלת תקן C1

כמובן, הכספת הכי טובה היא מסתור שלא ניתן להגיע אליו, גם אם יחפשו באופן יסודי ועם גלאי מתכות. קיימת אופציה לאבטח ולבטח את הזהב בחברת ביטוח, וגם אם לא לצורך ביטוח, מומלץ לרכוש כספת איכותית המעוגנת לקיר בטון מזויין בעדיפות לממ"ד, ואם אין ממ"ד יש לשבור את הבלוקים ולצקת בטון מזויין גדול ברוחב וגובה הכספת, ובעובי של 20 ס"מ.

השקעה בכספת איכותית וכבדה קריטית, כספת איכותית השוקלת לפחות 150 קילו תעלה בקירוב 4500 ש"ח. יש להשקיע בכספת חדשה וחדישה, כבדה ככל האפשר, בעדיפות למשקל העולה על 350 קילו, וכזאת שמגיעה עם מלכודות זכוכית, בטון מזויין בדפנות הכספת, מנעול ידני ואלקטרוני, והכי חשוב תקן למקרה שתרצו לבטח בהמשך.

התקנת כספת איכותית מומלצת לרוב המשקיעים, ובמיוחד למשקיעים לטווח הארוך. מומלץ לרכוש כספת תחילה, ואת הזהב לרכוש בהמשכים לאורך תקופה, בתקווה להגיע לכמות זהב המקבילה ל-5% עד 30% מסך ההון העצמי הנזיל שלכם.

אחסנת הזהב

יש לאחסן זהב או כסף להשקעה בכספת כבדה ואיכותית עם תקן ישראלי C1 ומעלה. הנחיות לבחירת כספת:

  • תקן C1 ומעלה
  • משקל 350 ק"ג ומעלה (או 150 ק"ג ומעלה אם תקציבכם מוגבל)
  • מלכודות זכוכית
  • נעילה אלקטרונית ומכנית
  • כספת הבנוייה משילוב של פלדה ובטון מחוסם
  • יש לבחור בחברת כספות אמינה, ותיקה ובעלת מוניטין. לא מומלץ להזמין דרך אתרי אינטרנט שישלחו מתקין חיצוני. יש לבחור בחברה גדולה, עם אתר אינטרנט בעל ביקורות ומוניטין טובים, עמוד פייסבוק פעיל ומעודכן עם תמונות של עבודות שונות בעסקים שונים מהחודשים האחרונים.
  • וודאו כי העסק דואג להתקנת הכספת באופן עצמאי, ולא שולח מתקינים פרילנסרים רנדומליים.

היכן מומלץ לרכוש כספת כבדה למטרת אחסון זהב להשקעה?
אנו ממליצים מניסיון אישי על חברת עוז כספות: 09-7920439

קניית זהב להשקעה לילדים או לנכדים

הזהב נחשב לנכס לכל דבר, השומר על ערכו ועולה עם השנים. רכישת זהב בסכום של 200 ש"ח בחודש למשך 10 שנים תשאיר אתכם בסוף התקופה עם בשווי 24,000 שח. השארת השקעה שכזו לכל ילד או נכד בצירוף כספת איכותית, תהיה מעולה, במיוחד אם גם הם יוסיפו להשקעה ויוסיפו זהב בשווי של 500 שח לחודש במשך 10 שנים 🙂 דבר שישאיר אותם עם השקעה מעולה לטווח הארוך

קניית זהב גולמי בכמויות קטנות ולאורך תקופה ארוכה

קניית זהב גולמי אפשרית גם בכמויות קטנות, ע"י קניית מה שנקרא "פיין" שזה זהב טהור בצורת גרגירים קטנים שמתקבלים לאחר זיקוק הזהב. ניתן לרכוש גרגירי פיין גם בסכומים קטנים כמו 100 או 150 ש"ח וכפי שכבר שציינו, רכישה שכזו תשתלם מאוד לאורך תקופה ארוכה של 10 או 20 שנים.

קניית זהב גולמי מוחשי עדיפה על קניית מניות

השקעה במניות מעולה למי שיודע מה הוא עושה. אם ברצונכם להשקיע במניות עדיף לכם להשקיע בתעודת סל של חברות הכרייה הגדולות בעולם, ולא על ידי קניית חוזה עתידי.

לסיכום: הזהב קניית זהב להשקעה צריכה יש לעשות לאורך שנים ולהוסיף בכל חודש או מידי כמה חודשים, לפי היכולת. החלטתם להשקיע בזהב? מעולה, אך חשוב שתשמרו זאת לעצמכם!

הטיפ הכי חשוב: אל תספרו לאף אחד שאתם משקיעים בזהב גולמי, כי אולי ההשקעה הראשונית הינה שווה מספר אלפי שקלים, אך בהמשך הדרך תוך כדי השקעה רצופה ועקבית, השווי יכול להגיע לסכומים העולים על 100 או 200 אלף שח, במיוחד לאחר 10 שנות השקעה הדרגתית בזהב. שמרו על זה לגמרי בסוד, לא לדבר על ההשקעה, לא לספר אפילו לא לחברים או בני משפחה קרובים, ולא להתפאר ברווחים שלאחר עליות. מדובר בהשקעה לטווח הארוך ויש להיות מאוד מאוד דיסקרטיים לגביה.

קניית זהב להשקעה - מי מוכר זהב גולמי ואיפה כדאי לקנות

זהב להשקעה מומלץ לקנות בבתי עסק המתמחים בכך ולא בחנויות התכשיטים הרגילות. רוצים לברר איתנו לגבי קניית זהב להשקעה? התקשרו אלינו עוד היום, אנו נשמח לענות על כל שאלה, וכמובן לספק לכם זהב איכותי במחירים הוגנים ובזמינות מיידית.

גרף מחיר הזהב היומי

עדכון מחיר זהב 1 לנובמבר 2020

מחיר הזהב שומר על ערך שווה לנקודת ההתנגדות הכפולה הקודמת שאחריה הגיעה ירידה חדה במחיר של כמעט 50 אחוז. המחיר ירד מ-1900$ ל-1000$. לאחר מכן היה תיקון במחיר עם מספר התנגדויות במחיר 1400$. מאז 2017 מחיר הזהב מטפס בעקביות וכיום עומד על מחיר של 1800$. האם אנו לפני טיפוס הסטורי במחיר הזהב? או לקראת תיקון למטה לאזור ה-1600$? ההימור שלנו, מחיר הזהב ימשיך לטפס בהדרגה עם מגמת תיקונים חדים מטה וירידות פתאומיות במחיר.

ההמלצה שלנו, נצלו את ההזדמנות ההסטורית במחיר הזהב, והשקיעו בזהב. המעבר לתשלומים באמצעות הסמארטפון מתקרב, ועם המעבר המתכות היקרות יהוו אלטרנטיבה לנכס נזיל שנמצא בהישג יד בכל עת. עדיין לא מאוחר להשקיע בזהב, המחיר עומד על ההתנגדות ההיסטורית ע"ס 1800$, הזהב עולה בצורה חדה מאוד וקרוב לוודאי שישבור שיאים. הזהב שוב מוכיח את ערכו, ועולה בעקביות בתקופת שפל כלכלי כלל עולמי. ההמלצה שלנו: רכשו זהב (פיזי) בכמויות קטנות, לדוגמא 200-300 ש"ח לחודש, אחסנו בכספת איכותית, ורכשו לעצמכם נכס לכל החיים שתוכלו להעביר לממשיכי דרככם.

עדכון מחיר הזהב מרץ 2021

המשבר הכלכלי העולמי נמשך, הדולר נשחק ואנו נמצאים במצב של הייפר אינפלציה (אינפלציה מוגברת). משקיעים רבים ואף אנשים פרטיים מעבירים כסף מזומן לזהב או לביטקויין, כדי להגן על הערך של כספם. ההערכה היא שכיום שיעור האינפלציה האמיתי עומד על 10% בעקבות המשפבר הכלכלי העולמי שנמשך כבר מעל לשנה. קיימת עלייה בביקוש לזהב גולמי להשקעה, וקיים מחסור של זהב גולמי בכמויות גדולות. קיים גם מחסור של מתכת הכסף בשנה האחרונה, ומשקיעים הרוצים לרכוש בכמויות גדולות נאלצים לשלם עמלה גבוהה מעבר למחיר הזהב או הכסף העולמי.

הזהב שומר על ערכו, ועומד על 1750$ לאונקייה. מחיר הכסף עומד על 26.5$ לאונקייה. מחיר הביטקויין עומד על 55,000$ לאונקיה. אנו נמצאים בתקופה של אי ודאות ואי יציבות, והמשבר הכלכלי עדיין לא חלף. השקעה במתכת הזהב, הכסף או בביטקויין, תגן עליכם לטווח הארוך. חסכתם כסף מזומן? הגנו עליו מפני שחיקה, ע"י השקעה במתכות יקרות גולמיות, אמיתיות ומוחשיות, או ע"י רכישת ביטקויין ולא ע"י קניית חוזים עתידיים והשקעות בבורסה. חושבים להתחיל להשקיע בזהב גולמי? צרו קשר ונשמח לעזור

מאמרים נוספים: