קונה יהלומים במזומן | קניית ומכירת יהלומים ישנים בכל הארץ

קניית יהלומים דיסקרטית ובמזומן

חברת להקראט בבעלות מומחה ליהלומים וצורף מנוסה. הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו להציע ללקוחות פרטיים תמורה הוגנת בעד תכשיטי יהלומים מכל הסוגים כגון: טבעות אירוסין משובצות, תליוני יהלומים, צמידי טניס או אפילו שרשראות. הצעת המחיר ליהלומים תתבצע במשרדנו בצורה דיסקרטית וללא כל עלות או התחייבות מצידכם. לחברה 2 סניפים, אחד במרכז (בורסת היהלומים ברמת גן) והשני בדרום (באר שבע). ניתן להגיע בכל ימות השבוע, אך יש לתאם פגישה מראש על מנת שנדאג שיקבל אתכם מומחה להערכת יהלומים, שיוכל לספק לכם שרות מכירת יהלומים מיד שניה, עד הצד הטוב ביותר ובמחיר הטוב היותר.

מה קונה יהלומים בודק ועל פי אלו פרמטרים תינתן הצעת המחיר

יהלומים מתומחרים על פי ארבע קטגוריות:

  • קראט: הקראט ביהלומים מציין משקל, בשונה מהזהב שבו הקראט מציין את טוהר הזהב. קראט אחד הוא חמישית גרם.
  • צבע: ככל שהיהלום לבן יותר כך מחירו גבוה יותר. רק יהלומן מנוסה יכול להבחין בגוונים השונים של היהלומים, בייחוד אם הם משובצים על תכשיט, מאחר והתכשיט משתקף ביהלום עצמו. ככל שיהלום בעל גוון צהבהב או חום בהיר כך מחירו נמוך יותר.
  • נקיון: ככל שיש תכלילים כגון סדקים, "עננים", נקודות שחורות ועוד.. ביהלום, כך כמות האור שהיהלום יחזיר תקטן והמחיר יהיה נמוך בהתאמה. תכלילים אלו נבדקים תחת הגדלה של פי 10 ורק יהלומן מומחה יכול להבחין בהם ולדרג את נקיון היהלום בצורה אמינה.
  • איכות חיתוך היהלום: או מה שנקרא בשפת היהלומים "עבודה". דירוג זה מושפע מפרמטרים רבים, כמו עומק היהלום (רוחב/גובה), סימטריית הליטוש, וגם הפוליש (צחצוח). רק יהלומן מומחה עם ציוד מתאים יוכל לדרג את עבודת היהלום בצורה נכונה.

יהלומים

איך מכירת יהלומים מתבצעת?

תיאום פגישה – יצירת קשר לתיאום פגישה, ומסירת פרטים על היהלומים שברצונכם להמיר למזומןהצעת מחיר  – אנו נבדוק את היהלומים שברשותכם, ונמסור לכם הצעת מחיר הוגנת ככל האפשר.
תשלום – התשלום יתבצע במזומן במשרדנו בבאר שבע

נקודה חשובה – אנו יודעים כי כאשר קניתם את תכשיטי היהלומים שילמתם ממיטב כספכם, אך עליכם לקחת בחשבון שחנויות תכשיטים מוכרות את התכשיטים לאחר עמלות השונות על ייצור התכשיט ושיווקו.

חשוב לציין שבעת מכירה של תכשיט משומש, התשלום יתבצע עבור חומר הגלם בלבד, כלומר עלות היהלומים או הזהב בלבד ולא עבור עיצוב התכשיט או על העלויות שהיו כרוכות בייצור או בשיווק התכשיט כשהיה חדש. במידה והינכם מחפשים מי קונה טבעות אירוסין במזומן או אפילו תכשיטי יהלומים שאין לכם שימוש בהם, צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

תמחור יהלומים הינו מקצוע מסובך שדורש שנים של נסיון, כלים מתאימים, וידע רב. חשוב לציין שהצעת המחיר שלנו בדרך כלל תהיה גבוהה מרוב חנויות התכשיטים שתפנו אליהם, אך עליכם להבין שהיא תהיה נמוכה משמעותית מהמחיר שבו קניתם את התכשיט המוגמר שכלל תמחור על עיצוב, זהב, שיבוץ, גימור, שיווק ועוד. החברה שלנו מנוסה בהערכת יהלומים, אנו משרתים את תושבי המרכז, השרון והשפלה מזה שנים רבות כולל את תל אביב, פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, חולון, ראשון לציון, בת ים, אשדוד, אשקלון, ירושלים, נתניה ורחובות. השרות שלנו ניתן באופן דיסקרטי לחלוטין, יש לתאם פגישה מראש ולהגיע עם תעודת זהות או רשיון נהיגה. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לגם קניית ומכירת יהלומים במזומן בכל יום או שעה שנוחים לכם. חשוב לציין, שיהלומים אינם נהרסים או מתכלים עם הזמן, גם יהלומים ישנים למכירה הינם בעלי ערך לא מבוטל, וחשוב לנו שתקבלו תמורה הוגנת על כל קניית ומכירת יהלום ישן, ללא תלות באיכות שלו או אם הוא גדול או קטן.

בקרו בעמודים נוספים: