קונה כלי כסף ותכשיטי כסף במזומן

חברת להקראט היא הכתובת הנכונה לכל מי שמחפש קונה כלי כסף במזומן כולל תכשיטי כסף ישנים. אנו קונים ירושות ועזבונות כולל יודאיקה וענתיקות מכל הסוגים במחירים הגבוהים ביותר בארץ! הגעה אלינו תיעשה ללא התחייבות מצידכם, אנו נעריך את העלות של כלי הכסף העתיקים שלכם, ונציע לכם מחיר לפי שקילה או לפי פריט האספנות שלכם שקיבלתם במתנה או אפילו בעזבון וברצונכם למכור.

מכירת וקניית כלי כסף או תכשיטים ישנים, שבורים או מיד שניה

חשוב לנו שכל לקוחותינו יקבלו שרות ומחירים מעולים, ויחזרו אלינו בעתיד וימליצו עלינו לחברים ולמשפחה, ברור לנו שזה יקרה רק אם נציע שרות אדיב ומחירים הוגנים תמורת התכשיטים וכלי הכסף שאת מעוניינים למכור.

אנו קונים כלי כסף טהור, או 925 סטרלינג כגון: פמוטים, סט סכו"ם, כוס קידוש, כלי הגשה, חנוכיות מכסף, גביע לקידוש או אפילו מתכת כסף שבור מכלים שונים ושאריות יצור. אנחנו קונים כלי כסף מיד 2 במזומן ומשלמים ללא עיכובים מיד לאחר הבדיקה. ניתן למכור אצלנו פרטי יודאיקה ואפילו מטבעות כסף ישנים לפי שקילה או לפי מחירם בשוק האספנות במידה ואלו פרטי אספנות.

תכשיט ישן מכסף 925

אנחנו קונים עתיקות ופרטי יודאיקה עתיקים מכסף, זהב או פלטינה מכל הסוגים. לקוחותינו מגיעים אלינו מכל הארץ כולל תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, יפו, ראשון לציון, בת ים, חולון, רחובות, הרצליה, רעננה, הוד השרון, רמת השרון, באר שבע, אשדוד ונתניה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים על מה מחיר הכסף היום וכמה ניתן לקבל תמורת תכשיטי כסף ישנים או שבורים.