קונה תכשיטים במזומן | קניית ומכירת תכשיטים ישנים במרכז ובדרום

קניית תכשיטי זהב, כסף ויהלומים מלקוחות פרטיים

אנו בחברת להקראט קונים תכשיטים העשויים ממתכות יקרות ותכשיטי יהלומים מלקוחות פרטיים ומציעים מחירים הוגנים ושרות אדיב, מהיר ומקצועי. התשלום יתבצע במזומן או ע"י צ'ק בנקאי לפי בחירתכם. אנו מתחייבים לשרות אמין והצעת מחיר הוגנת.

מה אנחנו קונים:

מכירת זהב: תכשיטי זהב ישנים, חדשים או שבורים כולל שרשראות מכל הסוגים. אנו קונים זהב צהוב, לבן או אדום מסוג: 10K, 14K, 18K, 22K או זהב טהור 24K.
מכירת תכשיטי יהלומים: תכשיטים משובצים ביהלומים כגון: טבעות אירוסין, תליוני יהלומים, צמידים, עגילי יהלומים.
כסף: תכשיטי כסף או כלי כסף, מטבעות כסף, מגשים, סכו"ם, כדים או פמוטים.
מתכות יקרות כגון פלטינה או פלדיום.

איך המכירה מתבצעת?

תיאום פגישה – יצירת קשר לתיאום פגישה, ומסירת פרטים על התכשיטים או היהלומים שברצונכם למכור.
בדיקת התכשיטים לאימות סוג הקראט או איכות האבנים היקרות – במעמד הפגישה אנו נבצע בדיקה לאימות של התכשיטים לאימות סוג וטוהר המתכת, או סוג ואיכות האבני החן / יהלומים.
שקילת התכשיטים: התשלום מתבצע לפי משקל הזהב, אין לנו צורך בתכשיט עצמו ואנו נתיך אותו לאחר הקנייה. לאחר בדיקת סוג וטוהר המתכת, אנו נשקול את התכשיטים ללא יהלומים, אבני חן או פנינים שנמצאים עליהם.
בדיקת יהלומים ואבני חן – במידה וישנם יהלומים או אבני חן יקרות / חצי יקרות, הגמולוג שלנו (מתעד יהלומים) יבדוק אותם תחת מיקרוסקופ, ובעזרת מכשירים יעודיים, ויעריך את האיכות והמשקל שלהם. יהלומים מדורגים על פי 4 מדדים עקריים: נקיון פנימי, משקל, צבע, איכות הליטוש (עבודה).
הצעת מחיר  – הצעת המחיר שלנו תהיה הוגנת ובהתאם לסוג התכשיטים, האבנים היקרות או היהלומים וסוג המתכות היקרות.
תשלום – אתם יכולים לבחור מבין 2 האפשרויות הבאות: תשלום במזומן או באמצעות צ'ק בנקאי.

מה מחיר הזהב

מחירי הזהב, הכסף או המתכות פלדיום ופלטינה משתנים בהתאם להיצע ולביקוש בבורסת ניו יורק. בנוסף על מחיר הזהב, משפיע שער הדולר, מאחר שהמחיר הזהב מחושב לפי דולר ארה"ב תחילה ולפיו תתבצע המרה לשקלים.

למה אנחנו משלמים פחות מעלות התכשיט כשהיה חדש

קונה זהב ותכשיטים משלם לפי המשקל על הזהב, ולא לפי סוג או עיצוב התכשיט, מאחר והוא שולח את הזהב לזיקוק, ואין לו שימוש בתכשיט כמו שהוא אלא מייצר באמצעותו תכשיטים חדשים. כשאתם קונים תכשיטים חדשים, אתם משלמים לא רק על מחיר הזהב, אלא גם על העיצוב ועלות הייצור שלו, כמו גם על העמלות של הסוכנים והחנויות השונות לכן בדרך כלל יהיה פער גדול בין מחירו של הזהב לפי המשקל, לבין המחיר ששילמתם על התכשיט כשהיה חדש.

שרות מעולה, ואמינות לפני הכל

להקראט הינה חברה בבעלות יהלומן וצורף ותיקים. עיקר הפעילות שלנו היא ייצור ושיווק של תכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין מעוצבות במחירים ללא תחרות. חשוב לנו שכל לקוח שלנו יקבל שרות אמין, אדיב, ומקצועי ויחזור אלינו בעתיד, וברור לנו שזה יקרה רק אם תצאו מרוצים ותקבלו ממנו את המחיר הגבוה ביותר עבור התכשיטים שלכם.

למה אנחנו משלמים יותר מהמתחרים שלנו

העובדה שאנו יכולים להעריך את טוהר הזהב או היהלומים הישנים שלכם באופן מדוייק מאפשרת לנו להציע לכם בביטחון מחיר הוגן תמורתו. הרי תכשיטן שאין לו את הציוד והכלים או שאינו מנוסה בהערכת יהלומים לא יכול להציע לכם מחיר הוגן מאחר והוא לוקח מרווח ביטחון למקרה של טעות כלשהיא בהערכת התכשיטים שלכם.

להקראט הינה חברה בבעלות יהלומן וצורף ותיקים. חשוב לנו שכל לקוח שלנו יקבל שרות אמין, אדיב, ומקצועי ויחזור אלינו בעתיד, וברור לנו שזה יקרה רק אם תצאו מרוצים ותקבלו ממנו את המחיר הגבוה ביותר עבור התכשיטים שלכם.